بازسازی یکی از شاخه های پرطرفدار معماری و طراحی داخلی می باشد ،  بازسازی محل کار و یا بازسازی دفترکار اداری ظاهر و یکنواختی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) را تغییر خواهد داد و از کسالت فضای داخلی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) شما را نجات می دهد و ظاهری مدرن یا کلاسیک  وخواستنی به فضا می بخشد.بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) بسیار مهم است زیرا افراد زمان زیادی از  وقت روزانه ی خود را در دفتر اداری ( محل کار) خود  می گذرانند و همینطور در جذب افراد و مشتریانی که به دفتر اداری ( محل کار)  مراجعه می کنند تاثیر گذار است. نوسازی دفتر اداری ( ساختمان محل کار) در حالت کلی به نوسازی و مرمت بنا خواهد شد، در ایران بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) بطور میانگین معمولا بعد از ۲۲ سال نیاز می باشد زیرا بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) پر ترددتر است و احتمال خرابی و ایجاد مشکل در قسمت های مختلف تجاری و اداری بسیار بالاست.

بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) چیست ؟

بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) از نظر سطح تغییرات به دو دسته کلی و جزیی تقسیم خواهد شد، در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) بصورت کامل ساختار کلی ساختمان تغییر میکند. با در نظر گرفتن دیوارهای غیرقابل انتقال، زیر ساخت های داخلی و تمامی دیوارها را تخریب و سپس طبق نقشه از پیش تهیه شده شروع به بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) خواهند کرد، اما در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  بصورت جزیی هدف بازسازی قسمتی از ساختمان است، که در این حالت فضای مورد نظر را خالی کرده و از روی نقشه تعیین شده بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) ناحیه ای  اجرا می شود. اما بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) فقط محدود به ساختمان های قدیمی و سالخورده نیست و گاهی فضای زندگی و دکوراسیون منزل یا مغازه و دکوراسیون دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  به صورت اساسی تغییر احتیاج دارد و حتی چیدمان داخلی فضاها با برداشتن دیواری یا گذاشتن پارتیشن، تغییرات سقف و کف ، نورپردازی و … از چهره ای نو برخوردار می شود. همچنین بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) عمر مفید دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) را افزایش خواهد داد.

 

بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)

 

اهمیت بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)

باتوجه به تغییرات سریع علوم ساختمان وتغییرات آیین نامه ها  و گسترش طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) ، نوسازی و مقاوم سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کشورهای پیشرفته دایره بازسازی و مدرن سازی محیط های اداری را بسیار گسترده می دانند، همچنین در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) تقیسم بندی فضا، نورپردازی و دکوراسیون شیک و زیبا و کارایی همه مهم هستند. اگر بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) به درستی از محصولات مناسب و مبلمان و چیدمان مناسب برخوردار شود هم بسیارکاربردی و هم صاحب دفتر کار زیبا و چشم نواز خواهید شد، بعد از بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) نوبت به انتخاب رنگ دکوراسیون محصولات مبلمان می رسد و انتخاب درست آن می تواند زیبایی دفتر کار را چند برابر کند. بخصوص اگر یک دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) بزرگ دارید مبلمان بزرگتر انتخاب کنید چون فضا را زیبا تر می کند،  میز ها و قفسه ها را چنان انتخاب کنید که فضا را بزرگتر نشان دهد و لوازمی انتخاب کنید که دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) شما را کاربردی تر و در یک نگاه جذاب کند.

 

نکات کلیدی در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)

اگر دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) تکراری شده؟ و مدتی است که می خواهید بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  را شروع کنید اما از قدم گذاشتن در این راه می ترسید؟ اصلا نگران نباشید ما شما را راهنمایی خواهیم کرد که چطور باید شروع کنید، ما لیستی از مراحل برای بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) در ادامه تهیه کردیم که نه تنها شما را برای این کار آماده خواهد کرد، بلکه تضمین می دهد تجربه ای آسان و موفق خواهید داشت.

_ در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) بی هوا دست به کار نشوید.

خیال پردازی درباره بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) ، تعمیر و تعویض کار راحتی است، ابتدای بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  تصور میکنید همه وسایل قدیمی را باید دور بریزید و وسایل جدید را جایگزین کنید، نکته فابل توجه،  قبل از اینکه تصمیم بگیریددر بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  همه چیز را دور بریزید و دست به تخریب طراحی داخلی فعلی بزنید، کمی وقت بگذارید و همه ابعاد دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  را آنالیز کنید. اگر در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) چیزی نیاز به تعویض ندارد، به آن دست نزنید. به نحوه استفاده از فضا هم دقت کنید. اگر یک بخش از دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  شلوغ و به هم ریخته، و بخشی دیگر عریان به نظر می رسد، سعی کنید بین این دو هماهنگی  ایجاد کنید، فراموش نکنید که از دیگران هم مشورت بگیرید، شاید چیزی از چشم شما پنهان مانده باشد.

_ در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) خواسته های خود را خلاصه بندی کنید.

برای شروع پروژه بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) ، آگاهی از اهداف آن نقطه خوبی است ، درواقع این مرحله شامل تحقیق و مطالعات زیادی خواهد شد مثل ارزیابی بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) یا در نظر گرفتن ساختمان های آتی در صورت نقل مکان، در این مرحله باید نیازهای تکنولوژیکی و فضای نگهداری وسایل خود را تعیین کنید.

 

نکات کلیدی در بازسازی دفترکار

 

_ در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) یک شرکت بازسازی ساختمان خوب انتخاب کنید.

در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) اگر تنهایی دست به کار شوید، کار و استرس زیادی را به جان خود خریده اید، پس بهتر است  با جمع آوری یک تیم کاری حرفه ای، خودتان را از این همه دردسر نجات دهید، همچنین می توانید از خدمات یک شرکت تخصصی در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) کمک بگیرید . طراحی دکوراسیون داخلی نیز اهمیت به سزایی دارد زیرا شما هزینه زیادی برای بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)خود صرف می کنید با تغییرات دکوراسیون در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) کار به نحو احسنت اجرا خواهد شد.

_ در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) بودجه خود را مشخص کنید.

قبل از صرف هر هزینه ای، باید هزینه کلی را بررسی کنید، طراح شما باید براساس فضای دفتر کار، یک لیست دقیق از تک تک مراحل و موارد با تخمین هزینه تهیه و به شما ارائه کند، این لیست به شما می گوید که چقدر هزینه در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) خواهید داشت و همچنین کمک می کند راهکارهای مقرون به صرفه را پیدا کنید.

 

بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)

 

_ در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) یک تم در نظر بگیرید.

با انتخاب تم، در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) شما از مندرس و کسل کننده به شگفت انگیز و جذاب تبدیل می شود، این سوالات را از خود بپرسید که محیط آرامش بخش یا هیجان انگیز؟ ظاهری کلاسیک یا مدرن؟ هر هدفی که دارید، فراموش نکنید از نظرات دیگران استفاده کنید، در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) خود به دنبال ایده باشید، ببینید بقیه افراد در دفتر کارشان از این تم چطور استفاده میکنند، در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) با طراح دکوراسیون داخلی خود درباره تم حتما مشورت کنید. این افراد می توانند تصویری کلی از شکل نهایی چیزی که مد نظر دارید ارائه کنند.

_ در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) از فضا نهایت استفاده را ببرید.

در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) نحوه چیدمان و نظم وسایل دفتر کار شما، در کارآمد بودن فضا تاثیرگذار است ، به غیر از چیدمان طراحی، باید از مقررات قانونی طراحی داخلی ساختمان آگاه باشید و اطمینان حاصل کنید که در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) شما با این استانداردها تناقضی ندارد. احتمال نیاز آتی به کابل کشی ارتباطی و فضای کافی برای رشد بالقوه را هم باید در نظر داشته باشید.

 

بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)

 

_ در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) اثاثیه، نکته ای کلیدی است.

مبلمان و اثاثیه داخلی نکته ای است که نهایتا کل پروژه در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) را به هم متصل خواهد کرد، البته انتخاب محصول مرغوب و قابل اعتماد بسیار حیاتی است، اگر می خواهید طرفدار محیط زیست باشید، تجهیزاتی بخرید که در مصرف انرژی بهینه هستند، پنجره های دو جداره، مصرف برق و گرمایش/سرمایش را کاهش خواهد داد.

_ عایق کاری محیط در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)

عایق کاری، قدم دیگری است که در پروژه در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  اهمیت دارد. سعی کنید تا جایی که ممکن است، به عایق سازی محیط کار خود در حین فرآیند نوسازی و بازسازی توجه نمایید. عایق سازی محل کار شما شامل: بکارگیری پنجره های دوجداره، عایق کردن دیوارها و کف، عایق کردن درب و پنجره ها و غیره است.

 

عایق کاری محیط در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)

 

حالا که با تک تک مراحل پروسه بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)آشنا شدید، آماده شروع این سفر هیجان انگیز به سوی محیط کاری بهتر و جدید باشید.

 

قیمت در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)

پایین بودن عمر مفید ساختمان‌ ها، ساخت و ساز بی کیفیت در کشور باعث شده است خریداران بعد از چند سال و حتی ساختمان نوساز دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) را بازسازی کنند .البته آنقدر مصالح نامرغوب استفاده می شود که خریداران بعد از مدت کوتاهی ناچار به بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) می گردند و دسته دیگری از مردم نوسازی ساختمان و آپارتمان خود را به خاطر تغییرات در کاربری آن و یا کاربردی کردن فضا ها انجام خواهند داد. در هر صورت ساخت و ساز غیراصولی باعث بازسازی زودرس دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  می شود، معمولا عمر مفید ساختمان‌ها در کشورهای پیشرفته 100 سال است، اما متاسفانه به طور میانگین این رقم  در کشور به 20 الی 30 سال می باشد، همین مسأله باعث می‌شود که مدیران با بالا رفتن سن ساختمان، برای بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  آن به تکاپو بیفتند، و اگر از بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  صرف نظر کنند، ناگزیرند با مشکلات متعددی نظیر گرفتگی لوله‌ها و… دست و پنجه نرم کنند. قیمت بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)  بستگی به مصالح مورد استفاده و نیز حجم تغییرات و سایر مؤلفه ‌های دیگر، نظیر اجرای دکوراسیون داخلی و… دارد.

 

قیمت در بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار)